Descriere Ochelari de soare barbati POLAROID17 PLD 3007/S QDF Y2 de la Polaroid
| Inaltime lentile mm | Latime rama 139 mm | Latime lentile 61 mm | Lungime brate 137 mm | Punte nazala 17 mm |